Gold partner
8
Років досвіду
1
Верифікована рекомендація
5
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
28
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
35941
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж квартир (6)

  • FLATPRIME
    190 000 $
    2 836 $/м²

    Назарівська вул. (Вєтрова), 9

    2 кімнати
    67 / 45 / 10 м²
    поверх 4 з 4
    1917 рік побудови
    2 дні тому
    Простора квартира в історичному центрі Києва навпроти Ботанічного саду вул. Назарівська Пропонується квартира площею 67 м² у дореволюційному будинку з високими стелями. Зручне планування: - окрема спальня; - простора вітальня; - кухня; - гардероб; - санвузол. Локація — одна з найкращих у центрі: квартира розташована навпроти Ботанічний сад імені Фоміна, всього 500 метрів від метро Університет. Тихий зелений район у самому центрі міста, ідеально підходить як для проживання, так і для орендного бізнесу.
    Рієлтор
  • FLATPRIME
    305 000 $
    2 266 $/м²

    Назарівська вул. (Вєтрова), 9

    3 кімнати
    135 / 80 / 20 м²
    поверх 3 з 4
    1917 рік побудови
    2 дні тому
    Простора квартира в історичному центрі Києва навпроти ботанічного саду, вул. Назарівська, 9. Квартира 134,6 м2 з трьома окремими спальними кімнатами, просторою вітальнею в дореволюційному будинку з високими стелями навпроти ботанічного саду імені Фоміна А. В., всього за 500 метрів від метро Університет. Кухня - вітальня з діючим каміном 40м2 з окремою обідньою зоною та вітальнею. Майстер-спальня зі своїм гардеробом та ванною кімнатою, друга кімната ідеально підійде під дитячу кімнату, третя кімната – кабінет або спальня.
    Рієлтор
  • FLATPRIME
    390 000 $
    3 514 $/м²

    Івана Мазепи вул. (Січневого Повстання), 3

    3 кімнати
    111 / 82 / 9 м²
    поверх 5 з 6
    1936 рік побудови
    3 дні тому
    Пропонується унікальна квартира з дорогим авторським ремонтом у самому серці Печерська. Квартира розташована на 5 поверсі 6-поверхового цегляного будинку із залізобетонними перекриттями. З вікон відкривається панорамний вид на історичний центр Києва. Основне: • площа — 111,3 м² • капітальний ремонт 2021 року • повна заміна всіх комунікацій • меблі та техніка залишаються Планування: • простора кухня • вітальня та їдальня • окрема спальня з гардеробною • кабінет / дитяча • великий санвузол • функціональний хол Переваги квартири: • утеплення стін по периметру • двозонний лічильник день/ніч • тепла підлога DEVI • кондиціонери Daikin • панорамні вікна Rehau • броньовані двері • система прихов...
    Рієлтор
  • FLATPRIME
    1 100 000 $
    5 093 $/м²

    Тараса Шевченка бульв., 11-А

    4 кімнати
    216 / 130 / 19 м²
    поверх 9 з 11
    2005 рік побудови
    2 міс. тому
    Тараса Шевченка бул. , 11, квартира або офісне приміщення в новому елітному будинку з охороною та підземним паркінгом. Будинок знаходиться в самому центрі біля парку ім. Тараса Шевченка. У під'їзді консьєрж, видовий скляний ліфт і 2 незалежні сходи. Квартира чи офісне приміщєння розташоване на 9 поверсі/11 поверхового будинку. З вікон гарний вид на центр Києва та парк Шевченка. Загальна площа 216 кв. м. З вікон відкривається вид на центр міста. В квартирі: вітальня, 3 спальні, кухня, 2 с/в, гардеробна і впобутова кімната. Продаєтсья без меблів.
    Рієлтор
  • FLATPRIME
    180 000 $
    3 462 $/м²

    Назарівська вул. (Вєтрова), 9

    1 кімната
    52 / 32 / 10 м²
    поверх 3 з 4
    1917 рік побудови
    2 дні тому
    Рієлтор
  • FLATPRIME
    69 000 $
    1 250 $/м²

    Анатолія Солов'яненка вул. (Олександра Бойченка), 14

    3 кімнати
    55.18 / 37.2 / 5.9 м²
    поверх 3 з 9
    1970 рік побудови
    2 міс. тому
    Продаж 3 к. квартира під ремонт, або під здачу в оренду (орендар вже є). Дніпровський район, вулиця Анатолія Солов’яненка (Олександра Бойченка). Квартира загальною площею 55.18, житлова 37.2, 3 поверх, є просторий, засклений балкон. Санвузол роздільний на стінах та підлозі покладена плитка, металеві вхідні двері, вікна замінені на нові металопластикові, є газова плита. Інфраструктура: школи «Домінант», 245, 18, садочки, спортивні майданчики, торгові центри «Проспект», «Даринок», магазини «Фора», «Сільпо», «Ашан», «Новус», «АТБ», відділення пошти. Парк «Перемога, 10 хвилин їзди до «Епіцентру», »Метро». Транспортна розвʼязка: -7 хвилин до метро «Чернігівська», 10 хвилин до м. «Дарниця» -3 хви...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?